HAKKIMIZDA

Faaliyetlerine 1982 yılında yapı sektöründe başlamış olan ana firmamızın farklı iş kollarına yayılma politikası sonucunda cam ambalaj sektöründe yerimizi aldık. 2003 yılından bu yana gıda, içecek, kozmetik ve medikal sektör üreticilerine yenilikçi, estetik, fonksiyonel ürünlerimizle hizmet vermekteyiz.

 

Farklı renk, hacim ve kapama biçimleriyle, kendimize ait olan ve farklı üretici firmaların sahip olduğu kalıplarla müşterilerimize 500’den fazla alternatif cam şişe ve cam kavanoz modeli sunmaktayız.

 

Kullanım alanlarına uygun farklı birçok tasarıma sahip cam şişe ve kavanoz modellerimiz eczacılıktan yağ perakendeciliğine, kozmetik sektöründen su, meşrubat ve alkollü içecek sektörlerine kadar geniş bir kullanım yelpazesine hitap etmektedir. Bu durum ürünlerimizin ulusal ve uluslararası firmalar tarafından tercih edilirliğini artırmaktadır. 

 

Cam ambalaj ve cam kapların tamamlayıcısı olan metal kapak, mantar tapa, kapüşon gibi ürün çeşitlerimizle; Trakya, Güney Marmara, Akdeniz, İç Anadolu ve Ege Bölgelerinde bulunan depolarımızla 5 ülkede 2500’den fazla müşterimizin çözüm ortağıyız.

 

Ürünler sayfamızda markanızı benzerlerinden ayıracak, ürününüzün karakterini ortaya koyacak, ürününüzü fark edilir kılacak yenilikçi, estetik ve cezbedici bir model bulamadıysanız düşleyin, isteyin, beraber tasarlayalım.

 

 

 

Ürün Seçildi! Karşılaştır