HİZMETLERİMİZ

Size özel kalıp hazırlayarak tamamen özgün bir ambalaja sahip olmanıza, markanıza daha güçlü bir görünüm kazandırmanıza ve markanızın öne çıkmasına yardımcı olurken, ambalaj üzerine farklı gravür uygulamaları ve boyama teknikleri kullanarak veya marka imajını tamamlayan yardımcı malzemeleri baskı ve renklendirme yoluyla farklılaştırarak size yeni tasarım imkânları sunmaktayız.

ÖZGÜN KALIP TASARIMI

Hayalinizdeki cam ambalaj modelini piyasadaki mevcut modeller arasında bulamadığınızda, tamamen size ait, özgün bir kalıp hazırlayabiliriz. Seçilen tasarımı 3D baskı teknolojisi ile prototip olarak müşterilerimizin onayına sunabilmekteyiz.

GRAVÜR UYGULAMASI

Markanıza ait simge, logo veya sloganı portföyümüzde bulunan beğendiğiniz bir modelin ağız, boyun, omuz, gövde, etek ve/veya tabanına kabartmalı veya oyma olarak işleyebiliriz. Bununla birlikte kalıp uygun ise mevcut modelin ağız biçimini tamamen size ait bir kapama modeliyle değiştirebiliriz.

SERİGRAFİ BASKI

Modern serigrafi baskı makinalarıyla istediğiniz baskı mükemmel olarak nitelendirilecek bir performansla cam yüzeyine işlenir. Baskı yapıldıktan sonra cam 620 0C sıcaklıkta bekletilerek baskının kalıcı olması sağlanır.

ASİT SABLAJ (MATLAMA)

Bu teknikte cam yüzeyi tamamen veya bölgesel olarak kimyasal bir süreçten geçirilerek üst katmanı aşındırılır ve donuk, mat, buzlu bir görünüm alması sağlanır. Bu teknik Serigrafi Organik/UV Baskı yöntemleriyle birlikte kullanılıp ambalaja çok zarif bir görünüm de kazandırılabilir.

SU BAZLI ORGANİK BOYAMA

Cam ambalajın tamamı veya bir bölümü çevreye duyarlı su bazlı boyalar ile Pantone renk kataloğu üzerinden bir veya daha fazla renkle renklendirilebilir. Çevreci bir boyama tekniği olduğundan gıda ve içecek ambalajlarına uygulanabilmektedir. Boyamada parlak, mat ve simli efektler yaratılabilmektedir. Cam bu boyama tekniği ile boyandıktan sonra 180 0C’de fırınlanır. Bu sayede bulaşık makinesinde sınırlı sayıda yıkanması mümkün olur.

BASKILI MANTAR TIPA VE KAPŞON

Markanızın sergilenmesindeki en ucuz ve etkili yöntemlerden birisi de kullanılacak aksesuar ve tamamlayıcı ürün üzerinde kolaylıkla yapabileceğimiz değişikliklerdir. Mantar Tıpa ve Kapşon üzerinde logo ve sloganınızı işleyerek bir adım öne çıkın.

Ürün Seçildi! Karşılaştır